PROMİO LAHANA ÇORBASI

PROMİO LAHANA ÇORBASI

Promio Diyet Lahana Çorbası Türkiye’de üretilen ilk hazır çorba olmakla beraber Dünyada üretilen ilk ve tek diyet lahana çorbası olma özelliği taşımaktadır.

%100 bitkisel zayıflamaya yardımcı tüm iç organları ve cilt sağlığını koruyan PROMİO DİYET LAHANA ÇORBASI ile tanışın.

Promio Diyet Lahana Çorbası ’nın içerdiği zengin miktardaki madde ve bileşenler yardımı ile kanser hücrelerinin yayılma hızını yavaşlatan güçlü bir antioksidan olan lahana çorbamızla sağlığınızın korumanın sağlıklı zayıflamanın rahatlığını yaşayın.

Kan şekerini düşürme ve dengeleme özelliği bulunan lahana çorbası, kan dolaşımını düzenler ve hormonları dengeler. İçinde yer alan vitaminler sayesinde cilde tazelik ve güzellik kazandırır.

KİLO KAYBI
Lahana bol lif içeriği ve düşük kalorisi sayesinde kilo vermek isteyenlerin de gözdesidir.

C VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ
Portakaldan bile daha fazla C vitamini içeren lahana bu sayede dişeti kanamaları, dudak kenarlarında çatlama, egzema benzeri cilt hastalıkları, bağışıklık sisteminde zayıflama, sık enfeksiyon ve soğuk algınlığı, erken yaşlanma, ve depresyona karşı koruyucu etkiye sahiptir. Yara iyileşmesini hızlandırır, Alzheimer benzeri sinir sistemi hastalıklarının şiddetini azaltabilir.

KANSER ÖNLEME
Çok sayıda anti-kanser bileşikleri içermektedir. Lupeol, Sinigrin ve sülforafan gibi tümör gelişimi ve kanser oluşumunu engelleyen maddeler sayesinde lahana gibi sebzelerin düzenli olarak diyete eklenmesiyle yapılan bir çalışmada meme kanserinde önemli bir azalma saptanmıştır.

KEMİK SAĞLIĞI
Lahana benzeri sebzeler, kemik sağlığı için en gerekli kalsiyum, magnezyum ve potasyum gibi minerallerin mükemmel oranlarda içeren besinlerdir.

GÖZ SAĞLIĞI
Lahana zengin bir beta-karoten kaynağıdır. Yaşlanmayla ortaya çıkan sarı nokta hastalığını önlemek ve katarakt oluşumunu geciktirmek için tüketilmesi önerilmektedir. Beta-karoten aynı zamanda prostat kanseri riskini de azaltmaktadır.

KAN BASINCI
Yoğun potasyum içeriği sayesinde kalp krizi ve felç riskini arttıran yüksek kan basıncına karşı engelleyici etkiye sahiptir.

İçindekiler
Lahana Yaprağı, Buğday Kepeği, Bulgur, Zerdeçal Rizom Rezena Meyvesi, Çemen Tohumu, Zahter Yaprağı

Hazırlanışı
Steril ortamda hazırlanmış promio lahana form çorbasını; kupanıza 1 poşet boşaltıp kaynamış su ile ilave ederek tüketebilirsiniz. Sıcak olarak tüketilmesi tavsiye edilir. İsteğe bağlı olarak tuz ve limon ilave edilebilir.

Kullanim Şekli
Günde 2 kupa (Öğlen – Akşam) kullanılması tavsiye edilir.

 

PROMİO LAHANA ÇORBASI SİPARİŞ ET