PROSERFORM ÇAYI

PROSERFORM ÇAYI

PROSERFORM ÇAYININ DİĞER FORM ÇAYLARINDAN FARKI
BİTKİSEL ÇAYLARDA ZAYIFLAMAK HEM KOLAY HEM SAĞLIKLI.
TÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN VE SONUÇ VEREN FORM ÇAYI
PROSERFORM çayı piyasada form çayı olarak bilinen diğer çaylar gibi bitkisel bir karışımdır. Fakat PROSERFORM çayının daha çok tercih edilmesinin bir çok sebebi vardır. Bunları kısaca incelersek; kendine özgü bir tadı olması içerken keyif vermesi , bağırsak çalışma düzenini olumsuz etkilememesi ( ishal& kabız yapmaması), % 100 bitkisel olması, zayıflamanın dışında da pek çok faydasının olması , içenlerin olumlu sonuçlar alarak fayda görmesi , memnun müşteri portföyü ile genişleyen bir aileye sahip olması ve kendi sektöründe etrafa yaydığı olumlu etkilerini sayabiliriz ve en önemli özelliğimiz dünyanın en mutlu ve kutsal zamanlarını yaşayan anne adaylarımızın da karışık bitki çayımızı rahatlıkla kullanabilme özelliğidir…Ayrıca ürüne ulaşım kolaylığı, yaygın dağıtım ağı, müşterinin çalışma saatleri içinde heran muhatap olabileceği , sorularını sorabileceği ve merak ettiklerini öğrenebileceği müşteri hattının olması bizi diğer form çaylarından ayıran başlıca özelliklerden sadece bazılarıdır.
•Tüketicinin doğrudan görmediği ama PROSERFORM çayını farklı kılan daha başka özellikleride var. Bunlar ;bitkinin toplandığı mevsime hatta aya dikkat edilmelisi, en yakın yola olan uzaklık aslında eksoz gazına olan uzaklığı,bitkinin toplandığı rakım, hazırlanma devrelerinin hijyenik olması , karışımın içindeki bitki adedi bitkilerin karışım oranları aklımıza gelen diğer özellikleridir. Bitkiler ışıktan uzak ve hava sirkülasyonunun iyi olduğu bir yerde, saplarından küçük demetler halinde asılmalılar. Bitkilerin zamanında toplanmaları en önemli detaylardan biridir. Olgunluğa ermemiş yada artık dalında kurumaya yüz tutmuş bitkiler toplanıp kurutulduğunda tüm özelliklerini daha toplamadan kaybettikleri için hiçbir faydaları olmayacaktır bu yüzden bitkilerin toplanma zamanları kurutulma şekilleri ve ambalajlanıp saklanma koşulları çok önemlidir. Doğru evrelerden geçmeyen bitkiler fayda sağlayamazlar. Biz karışık bitki çaylarımızda özellikle bitkilerimizin doğru zamanda toplanmalarına , doğru kurutma tekniklerinin uygulanmasına ve en doğal ambalajlama tekniğini kullanmaya dikkat ediyor ve her aşamayı birebir takip ediyoruz.
Tamamen Türkiye ‘de üretilen PROSERFORM çayının içinde 25 çeşit bitki bulunmaktadır. Normalde ‘’sadece sinameki çayı içerek bile insanlar zayıflayabileceğine göre ;Neden 25çeşit bitkiye ihtiyaç duyuldu ?’’ diye bir soru akla gelebilir.
Halk arasında bitkinin yan etkisi yoktur diye oluşan bir düşünce akımı vardır. Oysa salt bitki bağırsakları hızlı çalıştırarak vücuttan su atılması, dolayısıyla kilo kaybına değilvücutan su kaybına neden olması ileride bağırsak tembelliği gibi istenmeyen sonuçlar verebilir.
PROSERFORM çayında, diğer form çaylarında olan idrar söktürücü bitkilerin yanında ,bu bitkilerin olası yan etkilerini ortadan kaldıran, hatta bünyeyi dahada kuvvetlendiren ve hastalıklara karşı direnç kazandıran Kuşburnu , Ihlamur, Nane,barut ağacı,enginar,mate,maydonoz,yeşilçay, Adaçayı gibi bildiğimiz ve toplum olarak tükettiğimiz bitkiler vardır. Bu çok önemli ayrıntı tüketiciye güven veriyor ve işte bu özelliği PROSERFORM çayını diğer çaylardan ayırıyor.
22 YILDIR KENDİ TESİSLERİMİZDE ÜRETİP SATIŞINI SADECE KENDİMİZİN YAPTIĞI BİR ÖZEL FORMÜLDÜR …
PROSERFORM…
olarak her geçen gün siz tüketicilerimize daha güzel ve faydalı ürünler için çalışıp ve ürün yelpazemizi hızla geliştiriyoruz.
SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ
SON ZAMANLARDA ZAYIFLAMA HAPLARI VE İNSAN SAĞLIĞINA ZARARI OLAN KİMİ ÜRÜNLERİN ÜZÜCÜ SONUÇLARINI MEDYADAN TAKİP ETMEKTESİNİZ. ŞUNU PEŞİNEN BELİRTMEK İSTERİZ Kİ PROSERFORM  FORM ÇAYIMIZI GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TÜKETEBİLİRSİNİZ…
UNUTMAYIN! BU BİR HAP YA DA İLAÇ DEĞİLDİR. İÇERİSİNDE KUŞBURNU, ADAÇAYI GİBİ NORMAL GÜNDELİK HAYATINIZDA DA TÜKETTİĞİNİZ BİTKİSEL ÇAYLAR OLUP ÖZEL FORMÜLÜYLE SİZİN SADECE ZAYIFLAMANIZA YARDIMCI OLUR.
KİMLER KULLANMALI
Az yememe rağmen yine de kilo alıyorum , çok yiyorum iştahımı kesemiyorum, hayır normal yiyorum ama midem şiş rahatsız oluyorum diyorsanız, ya da metebolizma hızınız düşükse, oturarak çalışanlardansanız ve ne yaparsam yapayım kilomdan kurtulamıyorum diyorsanız tek yapmanız gereken hergün akşam saat 21:00, 22:00, saatlerinde aç karnına fincanın içerisine süzen poşet çayınızı attıktan sonra üzerine sıcak su ilave edip 3 ila 4 dakika demlenmesini bekliyorsunuz.Tadında ya da kokusunda sizi rahatsız edecek kesinlikle bir unsur yoktur. Yeteri kadar çalışmayan metabolizmanızı ,sindirim sisteminizi düzene sokar. Kullanımdan itibaren 3 gün içerisinde iştahınızı keser, şişliğinize kesin çözümdür. Düzenli kullanımda AYLIK 6 kilo vermenizi sağlar.
Yükleniyor…
NEDEN PROSERFORM
Piyasada bulunan bitki çaylarının aksine çok uzun süren çalışmalar sonucunda üretilmiş bir bitkisel karışımdır.Uzman diyetisyenler tarafından çok titizlikle hazırlanmış, insan sağlığına kesinlikle en ufak zararı dokunmayan tek çaydır. Son derece hijyenik koşullarda el değmeden hazırlanan ürünlerimiz Türkiye ve dünyaya satılmaktadır.
TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ŞEKLİ
Her akşam saat 19.00’den sonra birer saat ara ile
( 20: 00 – 21:00) PROSERFORM Form Çay süzen poşetini fincanın içine daldırıp üzerine taze kaynamış su eklenir.
Yaklaşık 5 dakika demlenmeye bırakılır.
Günlük iki fincan çay içilir.
Şeker tavsiye edilmez.
Tadını değiştirmek isteyenlere birkaç damla limon sıkmalarını tavsiye ederiz.
PROSERFORM FAYDALARI
•Sindirim sisteminin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.
•Yağ fazlasının idrar yoluyla atılmasını yardımcı olur.
•Doğum Sonrası oluşan yağ ve selülitleri yok etmeye yardımcı olur.
•İçerdiği zengin bitki karışımlı özel formülü ile stresi azalmaya, uyku ve sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
•Mide şişkinliği ve gazı önlemeye yardımcı olur.
•Düzenli kullanımlarda, yüzdeki sivilce, yağ bezeleri ve siyah lekeleri yok etmeye yardımcı olur.
•Ayrıca, bazı kullanıcılarda adet düzensizliğini giderdiği, mide rahatsızlıklarını geçirdiği gözlemlenmiştir.

PROSERFORM ÇAYI SİPARİŞ ET